Maszyny na jutro
Inne produkty

W Dopak od 1996 roku dostarczamy maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych. To dzięki nim wiele przedsiębiorstw przekształciło i ulepszyło system produkcyjny. Nasze zaangażowanie i chęć nieustannego rozwoju sprawiły, że oferowane przez nas maszyny do przetwórstwa tworzyw spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Doskonale wiemy, że park maszynowy w przedsiębiorstwie powinien być dostosowany do potrzeb klienta, dlatego w naszej ofercie znajdziesz niezwykle różnorodne urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych. W asortymencie firmy są: wtryskarki hydrauliczne i elektryczne, urządzenia peryferyjne (suszarki, podajniki, transportery, dozowniki, zbiorniki transportery), linie do recyklingu, roboty, systemy chłodzenia, rozdmuchiwarki oraz centralne systemy podawania i suszenia.

Dzięki temu, że Dopak jest generalnym dystrybutorem w Polsce produktów KraussMaffei, Digicolor, ONI, BBM, MO.DI.TEC, Neue Herbold czy Virginio Nastri, masz pewność, że oferowane przez nas maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych będą najwyższej jakości. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w branży: elektrycznej, elektronicznej, sprzętu RTV i AGD, motoryzacyjnej, opakowaniowej, budowlanej, ogrodniczej, medycznej i wielu innych.

Automatyczne linie produkcyjne

Dopak gwarantuje profesjonalne wsparcie na każdym etapie:

 • w procesie usprawniania dotychczasowych rozwiązań,
 • przy wdrażaniu nowych produktów, np. wtryskarek KraussMaffei czy robotów KraussMaffei,
 • ale też w fazie projektowania wtryskowni i kompletnych linii produkcyjnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nie tylko sprzedajemy potrzebne maszyny i wyposażenie, ale także zapewniamy kompleksowe wdrożenie całego procesu technologicznego. Odpowiadamy za projekt, instalację i uruchomienie technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szkolenia i doradztwo w Dopak

W Dopak nie tylko dbamy o nieustanny rozwój, ale także o poszerzanie wiedzy naszych klientów. Dlatego proponujemy szkolenia serwisowe realizowane przez nasze Centrum Badawczo-Rozwojowe.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i wybrania automatycznej linii produkcyjnej, dzięki którym przetwarzanie tworzyw sztucznych będzie wydajne.

Aktualności

 • Działalność Klastra ma na celu integrację środowiska przetwórców i narzędziowców, a także ułatwienie funkcjonowania firm, dostępu do kadr oraz wiedzy technologicznej, zwiększającej innowacyjność produkcji.

  Czytaj więcej
 • Do wad powierzchniowych wyprasek należy efekt płyty gramofonowej. Przypomina on swoim wyglądem rowki na płycie gramofonowej i stąd wzięła się nazwa tej wady. 

  Czytaj więcej
 • Funkcja APC plus we wtryskarkach do kontroli procesu, smartAssist do zdalnego wsparcia eksperta czy aplikacja socialProduction do monitorowania maszyn z dowolnego miejsca to przykłady digital i service solutions oferowane przez KraussMaffei. Dowiedz się więcej.

  Czytaj więcej

Nasi Partnerzy

Rozwiązania dla wielu branż

Zapraszamy na targi

Zapraszamy na targi

Zalety współpracy z nami

 • Doświadczenie i profesjonalizm – blisko 3 dekady na rynku polskim

 • Kompleksowa oferta – od projektu wtryskowni po wdrożenie produkcji

 • Wysoka jakość  – sprawdzone rozwiązania renomowanych producentów

 • Maszyny, usługi oraz wsparcie technologiczne od jednego dostawcy

 • Zawsze blisko klienta – szybka reakcja na jego potrzeby