Kariera

Strona główna » O nas » Kariera

PRACUJ Z NAMI

JEŚLI SZUKASZ CIEKAWEJ, DYNAMICZNEJ, PEŁNEJ WYZWAŃ PRACY,
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Zadania:

  • przygotowywanie ofert na części zamienne,
  • tworzenie zamówień w systemach wewnętrznych,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami,
  • bieżący kontakt z zagranicznymi dostawcami,
  • wsparcie Klientów w procesie reklamacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowa maszyn,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w serwisowaniu maszyn,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy,
  • prawo jazdy B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy,
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
  • możliwość rozwoju wewnątrz dynamicznie rozwijającej się firmy działającej na rynkach międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • komfortowe warunki pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: steiner@dopak.pl

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zadania:

  • zapewnienie kompleksowego i profesjonalnego wsparcia Działu Maszyn Używanych,
  • przygotowywanie ofert na maszyny i części zamienne,
  • bieżący kontakt z zagranicznymi dostawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne),
  • znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego (warunek konieczny),
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy,
  • możliwość rozwoju wewnątrz dynamicznie rozwijającej się firmy, działającej na rynkach międzynarodowych,

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: dopak@dopak.pl