Dopak Sp. z o.o. » Kompleksowa oferta

Od projektu wtryskowni po długofalowe wsparcie

Kim jesteśmy?

Dopak od 26 lat wspiera producentów tworzyw sztucznych w Polsce zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa. Firma specjalizuje się w kompleksowym wdrażaniu całego rozwiązania technologicznego, począwszy od projektowania wtryskowni i montażu kompletnych linii technologicznych poprzez serwis, naprawy oraz sprzedaż części zamiennych aż po długotrwałą współpracę i szereg usług dodatkowych.

Baza sprawdzonych i renomowanych producentów maszyn i urządzeń peryferyjnych, takich jak: KraussMaffei, ONI, BBM, Digicolor, MO.DI.TEC gwarantują doskonałą jakość i powodzenie projektu.

Poznaj nasze produkty

Kompleksowa oferta od jednego dostawcy

Firma specjalizuje się we wdrażaniu całego rozwiązania technologicznego, począwszy od projektowania wtryskowni poprzez montaż kompletnych linii technologicznych aż po długotrwałą współpracę i szereg usług dodatkowych. Dzięki wiedzy i szerokiemu doświadczeniu w obsłudze klientów różnych branż i specyfice produkcji, firma jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom w zakresie modernizacji lub optymalizacji istniejących procesów produkcyjnych.

Co nas wyróżnia?

Kompleksowość oferty, czyli maszyny i usługi od jednego partnera, doświadczenie na rynku, wysokie kompetencje oraz obszerna wiedza na temat pionierskich technologii pozwalają na wdrożenie całego procesu technologicznego na wysokim poziomie.

Nie tylko maszyny

Dopak jest nie tylko dystrybutorem maszyn i urządzeń. W Centrum Badawczo-Rozwojowym, które prowadzimy w naszej siedzibie we Wrocławiu, klienci mogą uzyskać fachowe wsparcie w zakresie technologicznego opracowywania nowych produktów i ulepszania wyrobów formowanych metodą wtryskową oraz kompozytową. Centrum umożliwia także wytworzenie wyrobów testowych i pilotażowych na zaawansowanych liniach automatycznych
o sile zwarcia od 500 do 5500 kN. Wykonujemy także prototypy, badania laboratoryjne i części zamienne w technologii druku 3D.

Dowiedz się więcej o usługach Centrum Badawczo-Rozwojowego Dopak

Edukacja i szkolenia

Centrum Badawczo-Rozwojowe realizuje projekty edukacyjne i szkoleniowe w zakresie procesu wtrysku i przetwórstwa tworzyw sztucznych, obsługi wtryskarek i robotów, nowoczesnych technologii, a także dedykowane kursy, projektowane pod indywidualne potrzeby przedsiębiorstw. Dzięki tak szerokiej ofercie klienci mogą od jednego partnera zaspokoić wiele potrzeb produkcyjnych.

Zobacz ofertę szkoleń