Podczas tegorocznych targów PLASTPOL na stoisku Dopak, będzie premiera nowej, elektrycznej wtryskarki firmy KraussMaffei. Wtryskarka precisionMolding to połączenie doskonałych parametrów działania i łatwej obsługi, przy zachowaniu krótkich terminów dostaw.

O zaletach tej nowej serii będzie można się przekonać na żywo już niebawem w dniach 24-27 maja na targach w Kielcach (hala F, stoisko nr 2). Wprowadzając nową serię w pełni elektrycznych wtryskarek, KraussMaffei rozszerza tym samym swoją ofertę produktów na polskim rynku.

PrecisionMolding jest idealną maszyną do standardowych zastosowań w formowaniu wtryskowym, na przykład przy produkcji detali technicznych, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także wyprasek do branży  motoryzacyjnej, opakowaniowej i  medycznej. Od momentu wprowadzenia na rynek w regionie Azji i Pacyfiku w 2019 roku, seria wtryskarek precisionMolding z dużym powodzeniem ugruntowała swoją pozycję w tym regionie. Klienci docenili przede wszystkim wysoką precyzję i stabilność, a także łatwość obsługi i krótki czas dostawy, przy doskonałym stosunku ceny do wydajności.

Wraz z prezentacją na 26. Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, wtryskarki precisionMolding wkraczają teraz również na polski rynek. Sprzedaż nowej maszyny KraussMaffei w Polsce prowadzi firma Dopak, która jest generalnym przedstawicielem producenta na tym rynku.

Jesteśmy bardzo dumni, że na targach PLASTPOL możemy na żywo zaprezentować naszym klientom nowe wtryskarki precisionMolding. Oprócz uznanej, w pełni elektrycznej serii PX KraussMaffei, oferujemy teraz naszym klientom kolejny wariant, który pozwoli na jeszcze bardziej ekonomiczną produkcję i większą konkurencyjność na dynamicznie zmieniającym się rynku. Otwiera to zupełnie nowe potencjały rynkowe oraz możliwości zastosowania. – wyjaśnia Ursula Steiner, prezes zarządu Dopak.

Seria  wtryskarek precisionMolding jest dostępna w zakresie sił zwarcia od  od 500 do 3200 kN. Dzięki łatwej obsłudze i intuicyjnemu programowaniu jest to idealna maszyna do w pełni elektrycznego formowania wtryskowego, która zadowoli zarówno doświadczonych przetwórców, jak i początkujących w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

 

Dowiedz się jakie inne atrakcje Dopak zaprezentuje na stoisku podczas targów PLASTPOL