Szybkobieżne młyny nożowe firmy Vespa Granulators od wielu lat przekonują klientów solidnością wykonania, bezawaryjnością oraz przystępnymi cenami. Uzupełniły one nasze portfolio w zakresie maszyn do recyklingu o średniej wielkości. Młyny Vespa sprawdzają się zarówno w branży recyklingowej, jak również w przetwórstwie tworzyw sztucznych przy zawracaniu odpadów produkcyjnych z wtryskarek, wytłaczarek czy rozdmuchiwarek.

„Proces weryfikacji i doboru nowych dostawców maszyn jest w naszej firmie bardzo złożony. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego musimy mieć pewność, że rozwiązania, które wprowadzimy do oferty, będą niezawodne i wysokiej jakości, a obsługa posprzedażowa sprawna i rzetelna. Jesteśmy przekonani, że maszyny firmy Vespa spełniają najwyższe standardy. Bardzo się cieszymy, że firma Vespa dołącza do grona naszych partnerów biznesowych – powiedziała Ilona Bazgan, dyrektor sprzedaży firmy Dopak.

Aktualnie oferta firmy Dopak w zakresie młynów do recyklingu jest bardzo szeroka. Znajdziemy w niej zarówno stanowiskowe młynki wolnoobrotowe Mo.Di.Tec, ciężkie młyny i kompletne  linie do recyklingu Neue Herbold, na kruszarkach Weima kończąc.

Korzyści z zastosowania młynów Vespa jest wiele, m.in.

– Wysoka wydajność dzięki optymalnej geometrii narzędzi skrawających;

– Wysoka jakość wałów napędowych z łożyskami zabezpieczonymi przed zabrudzeniem;

– Hartowane narzędzia skrawające;

– Łatwa i szybka konserwacja i czyszczenie dzięki przemyślanej konstrukcji;

– Niezmiennie wysoka jakość wykonania gwarantowana przez produkcję w europejskiej fabryce.

 

VESPA Granulators od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą młynów do tworzyw sztucznych, urządzeń pomocniczych oraz części zamiennych. Najbardziej znanym produktem firmy jest młyn VESPA 40/60 VGA. Rozwiązania Vespa są obecne w 20  krajach na 3 kontynentach. Siedziba firmy, a jednocześnie zakład produkcyjny mieści się w Pleven, w Bułgarii.

 

Czytaj więcej o młynach Vespa