Dopak Sp. z o.o. » Maszyny i peryferia

Maszyny i peryferia do przetwórstwa

Wtryskarki elektryczne i hydrauliczne KraussMaffei

Firma Dopak jest wyłącznym przedstawiciel firmy KraussMaffei na Polskę. Oferuje wtryskarki hydrauliczne w zakresie sił zwarcia 35-4000 ton oraz elektryczne w zakresie 25-400 ton. Maszyny te są synonimem wysokiej jakości i niezawodności.

Poznaj lepiej wtryskarki KraussMaffei

Rozwiązania do kontroli procesu

Oprócz bogatego wyposażenia maszyn KraussMaffei oferuje również szereg innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyzacji i cyfryzacji, które umożliwiają lepszą kontrolę procesów i zwiększają jakość wyrobów. Przykładem jest aplikacja socialProduction, dzięki której uzyskujemy wgląd na urządzeniach mobilnych lub komputerze w stan parametrów produkcyjnych oraz natychmiastowe powiadomienia o ważnych alertach.

Dodatkową opcją oferowana przez producenta dla wszystkich serii wtryskarek jest funkcja APC plus, która gwarantuje bardziej stabilny i wydajny proces produkcji.

Czysta oszczędność energii

KraussMaffei nie zapomina również o rozwiązaniach  minimalizujących wpływ działalności produkcyjnej na środowisko naturalne. Dzięki serwo-hydraulicznym napędom BluePower zapewniającym energooszczędną pracę i obniżoną emisję hałasu zapewnimy bardziej efektywną produkcję, a także niższe zużycie energii o 10 do 40%.

Urządzenia peryferyjne renomowanych producentów

W asortymencie firmy Dopak znajduje się szerokie spektrum urządzeń peryferyjnych: suszarki, podajniki, transportery, dozowniki, zbiorniki, transportery, linie do recyklingu, roboty, systemy chłodzenia, rozdmuchiwarki, centralne systemy podawania i suszenia, a także termostaty, agregaty czy kompresory. Dzięki kompleksowej ofercie przetwórcy mogą od jednego dostawcy  uzyskać pełne wsparcie w rozbudowie, usprawnianiu czy wrażaniu nowych rozwiązań.

Baza sprawdzonych producentów urządzeń peryferyjnych, takich jak: ONI, BBM, Digicolor, MO.DI.TEC, Neue Herbold, Bauer Kompressoren, Plasdan, Technotrans gwarantują doskonałą jakość i powodzenie każdego projektu.

Poznaj naszą ofertę na peryferia